воскресенье, 17 апреля 2011 г.

Ո՞վ չի հիանում իր իսկ ստեղծածով...

Մի պահ հիշենք, թե մենք ի՞  նչ ենք ստեղծել: 

Комментариев нет:

Отправить комментарий